2. Kvalifikace

Plzeň
sobota, 14. ledna 2017


Informace o závodě

2. kvalifikační kolo pro Predator Challenge!
Stopa Termín registrace Jednotlivec
Do 13.01.2017 400Kč|15.00€
97%Detaily

2. kvalifikační kolo pro Predator Challenge!
V sobotu 14.1.2017 se máte možnost kvalifikovat na finále Predator Challenge, které proběhne 4.2.2017 v plzeňském DEPO2015!

Predator Challenge je v České republice naprosto unikátní! Ve světě je to známé pod různými názvy. Nicméně v ČR máš možnost něco podobného vidět a vyzkoušet pouze u nás! Vymysleli jsme znovu perfektní trať, plnou nevšedních překážek! Budeš si muset poradit s ručkovacími konstrukcemi na všechny možné způsoby. Využít mrštnost a hlavně přesnost. Během lednových sobot budou probíhat kvalifikace na únorové finále! Tvým úkolem je projít tratí za co nejkratší čas! Nyní je to o to jednodušší, že si jednotlivé překážky můžeš dosyta natrénovat v rámci Predator gymu na stejném místě, který je otevřen každý den!

Do finále bude postupovat určitý počet mužů a žen. Přesný počet bude stanoven později. Pakliže někdo Váš čas atakuje a Vy se posunete v rámci žebříčku, máte možnost si čas vylepšit v dalším kvalifikačním kole!

Místo konání: Predator gym, DEPO2015, Presslova 14, Plzeň.

Video z předešlých Predator Challenge:


Registrace

Na závod se již nelze registrovatPartneři


 
  FRESH_CHALLLENGE icebug_11 logo-sweep-png_50 sport5 logo depo2015_logo   bondex logo   pilulka logo wev   ac šmuclerbosch carry goodsramirent_2
Něco o nás

První Predator race proběhl v září roku 2014. Záleží nám na tom, aby byl závod vymakaný, co se překážek, trasy a ostatního týče.

Připoj se

Spoj se s námi online. Získej aktuální informace . Připoj se k predator race.

HandicapHandicap

Spolupráce

Máš zájem spolupracovat s naším závodem? Napiš na emailovou adresu: info@predatorrace.cz

Predatorrace © 2015 PREDATOR RACE, ALL RIGHT RESERVED